P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
08.08.2020 - 19:49 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

 

 

www.babybox.cz

 

Městys > Senioři ČR z.s.

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Setkání s panem Samkem

Vloženo: 25.07.18 09:31 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 19978x
Posezení s panem Samkem

     V sobotu dne 30.6.2018 navštívil náš městys bývalý ředitel základníb školy pan Miloslav Samek, který je dědou olympijské vítězky ze Soči a bronzové medaile z Koreje Evy Samkov. Jeho vnučka se z důvodu zaneprázdněnosti nemohla zůčastnit. Nejdříve si pan Samek se svou manželkou a několika bývalými učiteli prohlédli budovu školy a Síň historie Nových Dvorů. Jeho návštěva pokračovala v salónku Zámecké restaurace, kde byl již očekáván členy organizace Senioři ČR, Sokola -Tělocvičné jednoty, jeho žáky, bývalými sousedy z bytovky a dalšími občany. Pan Samek nám přiblížil sportovní život jeho vnučky včetně řady fotografií a článků. Také hovořil o svém životě po odchodu z Nových Dvorů. Po jeho vystoupení následovalo několik dotazů, zejména k životu jeho vnučky Evy.
     Na závěr mu paní starostka předala knihu Toulavá kamera, ve které se také píše o Nových Dverech. / Pořad Toulavá kamera z 1.6.2014 /.
     Děkuji všem, kteří se tohoto posezení zúčastnili a jsem přesvědčen o tom, že to bylo příjemné prožití sobotního odpoledne.

Jiří Rajdl