P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
10.07.2020 - 16:49 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

 

 

www.babybox.cz

 

Městys > Sport a kultura

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Velikonoční koncert - 19.04.2014

Vloženo: 23.04.14 15:50 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 23369x
Kostel sv. Martina v Nových Dvorech se v sobotu 19. dubna 2014 stal opět dějištěm Velikonočního koncertu. Vyzdobené prostory kostela se rozezněly zpěvem sl. Lucie Mrňákové v doprovodu Lukáše Lázňovského (klávesy).
Radostným vystoupením se předvedly děti z MŠ Mašinka. Dokonce zvládly i anglickou písničku. Toto vše s nimi s velkou trpělivostí nacvičily paní učitelky Eva Procházková a Lucie Valoušková.
Program pokračoval sólovými výstupy malých hudebníčků ve hře na flétnu. A hráli na výbornou ! Paní učitelka Lucie Valoušková se svými svěřenci předvedla kus dobré práce.
Poslední vystoupení - Sluníčka ze zámku. Paní učitelka Lucie Procházková (vedoucí souboru) tentokrát vsadila na lidovou notu. Se svými sluníčky doslova vypilovala pásmo krásných lidových písní. A že se jí to povedlo, o tom svědčil obrovský potlesk !  (hudební doprovod Lukáš Lázňovský). 
Ze všech účinkujících doslova čišela radost s jakou se představili se svými vystoupeními. Posluchači rozhodně své dlaně nešetřili. Bylo znát, že koncert se líbil a stal se tak příjemnou součástí letošních svátků jara.