P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
28.10.2020 - 06:17 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

 

 

www.babybox.cz

 

Tělocvičná jednota Sokol

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

Sluníčkový den 09.04.2011

Vloženo: 13.04.11 09:09 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 25983x
V sobotu 9.4.2011 naše jednota pořádala Sluníčkový cvičební den pro veřejnost,prezence-Hela Pospíšilová a Péťa Marešová,od 10 - 11 hod sluníčkové cvičení pro děti-cvičitelky Lenka Kratochvílová a ing. Zdeňka Zelená,od 13-14 hodin zdravotní cvičení na židlích-cvičitelka Lenka Kratochvílová,14-14:30 hodin přednáška o cvičení-fyzioterapeutka Veronika Sýsová Dis.,15-16 hod. cvičení na velkých míčích-Lenka Kratochvílová. Každý cvičící účastník dostal pochvalný sluníčkový list,děti mňaminku. Celkově se sluníčkový den velmi vydařil,dospělých cvičících účastníků mohlo přijít víc,jak cvičení tak přednáška bylo velmi dobře připravené.Poděkování patří všem členkám Sokola a také žákyním za přípravu celého dne,Martině a Klárce Vřešťálovým za hudební doprovod při vynášení zimy a odměnou je radost,že se celý den hezky podařil. Doplňkový program - v 11:15hod.vynesení zimy od sokolovny se ujala Lenka Prchalová a společně s přítomnými děvčaty ji vhodily do  Klejnarky,kde jsme společně ozdobili líto, přinesení ozdobeného líta zpátky k sokolovně se ujal Honzík Procházka společně s přítomnými chlapci včetně starosty obce Jiřího Rajdla,který zúčastněné děti podaroval čokoládovým medailonkem,doprovod na flétnu - Martina a Klárka Vřešťálovi.Zobraz / Skyj

Cvičení - předškolní děti

Vloženo: 31.03.11 06:37 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 32357x
Cvičení je každé úterý od 17 do 18 hod., cvičitelka 3.tř. sportovní všestrannosti a 3.tř. předškolní děti + rodiče a děti Lenka Kratochvílová cvičitelka 3.tř. sportovní všestrannosti ing. Zdeňka Zelená Cvičení je zaměřeno na všestranný rozvoj dětí - v tomto věkovém období velice důležité,získání základních pohybových dovedností,orientace v prostoru,procvičování jemné motoriky,seznamování s nářadím,cvičení s náčiním(obruče,malé míče)pohybové hry,překážkové dráhy,rozcvička za pomocí říkadel ,uvolnění po cvičení s krátkou pohádkou. Ideální období pro zapojení dítěte do zájmově zaměřené činnosti,výrazně se rozvíjí pohybová aktivita,dítě se osamostaňuje,učí se spolupracovat,vypěstuje si kladný vztah ke sportu.

Zobraz / Skyj

Cvičení žákyně + ze soutěže všestrannosti

Vloženo: 31.03.11 06:27 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 30528x
Cvičení je v pondělí od 17 do 18:30 hod.,ve čtvrtek od 16,30 do 17,30 hodin cvičitelka 3.tř. sportovní všestrannosti Lenka Kratochvílová. Cvičení je zaměřeno na všestranný rozvoj,cvičení na nářadí,velkých míčích,s náčiním (švihadla,obruče,),pohybové hry,vánoční cvičení,na ukončení cvičebního roku sokolské vysvědčení a diplomy za soutěž o docházku do cvičení + malé odměny, možnost zúčastnit se soutěže všestrannosti župy Tyršovy v plavání a atletice,dětského tábora o prázdninách pořádaného župou Tyršovou. Pohyb je radost,radost je pohyb !!!!!!!

Zobraz / Skyj

Cvičení zdrávko a ženy

Vloženo: 31.03.11 06:13 - Dítětová Eva, Zobrazeno: 30594x
Cvičení pro ženy je každé pondělí a čtvrtek od 18:50 do 19:50 hod.Cvičitelka 3.tř.Rytmické gymnastiky Lenka Kratochvílová Cvičení s hudbou vhodné i pro začátečníky,střídáme velké a malé míče,bedýnky,gumičky,zaměření na zlepšení celkové fyzické kondice a radost z pohybu. Zdravotní cvičení je každé úterý od 18:30 do 19:30hod. a čtvrtek od 17:45 do 18:45hod. Cvičitelka 2.tř.Zdravotní tělesné výchovy Lenka Kratochvílová Cvičení je zaměřeno na rozhýbání zatuhlých kloubů,protažení a posílení svalů,cvičíme na židlích,velkých míčích na podložkách,s náčiním(cvičební gumy,tyče,over bally).Cvičení je při příjemné hudbě, pro radost,vhodné pro každého. Nejedná se o rehabilitační cvičení! O prázdninách a státních svátcích se necvičí se necvičí !!


    Předchozí

  [2] [3] [4] [5] [67